poniedziałek, 30 grudnia 2013

Piernik Kętrzyński

Piernik  - ciasto które kojarzy nam się ze świętami. W  ramach współpracy z  Agencją CREDO PR otrzymałam opakowanie Piernika Kętrzyńskiego do wypróbowania.
 OD PRODUCETNA

Piernik kętrzyński to doskonale skomponowana mieszanka najlepszej jakości składników. Odpowiednio dobrany zestaw dodatków nadaje piernikowi zapach i smak, który zaspokoi gusta najwybredniejszych nawet smakoszy. Wypiek jest „niezawodny” a ciasto po upieczeniu długo zachowuje świeżość a wyglądem i smakiem niczym nie ustępuje tradycyjnemu domowemu piernikowi. Podstawowy przepis można łatwo modyfikować i urozmaicać całą gamą dodatków.

MOJA OPINIA

Do wykonania Piernika Kętrzyńskiego potrzebujemy tylko wodę, olej i ochotę.
Do roboty ;) wsypujemy gotową mieszankę, dodajemy wodę , olej i miksujemy.

A to już przed pieczeniem.
Mam piekarnik gazowy , który zraża mnie do pieczenia jakichkolwiek ciast, ponieważ albo ciasto się niedopiecze lub przypali.

 
 A tu psikus - piernik ładnie sie upiekł. Choć użyłam za dużą blachę , jednak nie wiedziałam jakiej użyć , brak jakichkolwiek informacji na opakowaniu na ten temat.

 Oto moje dzieło ;)
Piernik Kętrzyński jest  wilgotny, aromatyczny. Pięknie wyrósł, jest apetyczny na sam widok.
Plus dla firmy , że zamieszczona informacja na opakowaniu o wartość odżywczych , które ułatwiają diabetykom dawkowanie insuliny.
Minus to dostępność.
Polecam wszystkim smakoszom pierników.
Zapewne są różne zdania co do gotowych takich wypieków, ja lubię takie w szczególności gdy jesteśmy nad jeziorem i jest ochota na coś słotkiego, wtedy raz dwa i cieplutkie , świeże ciasto gotowe do kawusi ;)

Dziękuje firmie za możliwość przetestowania produktu ;)

1 komentarz: